Rahvusvaheline naissõitja võistlus 22. juulil

Hipodroomi külastamise riietumisnõuded naasevad!
Tallinna Hipodroom algatab rea meetmeid, mille eesmärk on taastada oma endisaegne populaarsus ning riietumisnõuete ja ratsaspordi traditsioonid.
22. juulil kell 12.00 toimuvad Tallinna Hipodroomil rahvusvahelised naiste meistrivõistlused, kus näitavad oma oskusi parimad sõitjad erinevatest riikidest. Eestit esindab Jekaterina Novik ning selle päeva märgiks on kleidid ja kübarad – naiselikkuse ja ilu sümbolid. Üritusele lisavad graatsiat traavlid ja Veronica Artjušina mustlasstiilis näidissõit.
Ükski võidusõiduraja üritus ei möödu aga ilma meesteta! Seepärast lisab päevale põnevust Euroopa Droonivõistluse Liiga võistlus droonilennutamises ning muusikat pakub Arthur Butkevičius.
Kõige pisemaid külastajaid ootab tore poni Aswyn ja tema sõbrad OÜ’st Kareta Saks. Peale selle saab külastada põnevat töötuba, kus valmistatakse peaehteid ning toimuvad ka ekskursioonid talli ja hipodroomi sepa juurde. Tänutäheks jagab Eesti maiustustetootja Maris Gilden endatoodetud iirisepallikesi.
Kutsume teid kõiki meie Jekaterina Novikule rahvusvahelisel võistlusel kaasa elama ja veetma kogu päeva täis põnevust!
Üritus on külastajatele tasuta!
Riietus: härradel püksid ja särgid, daamidel kleidid ja kübarad

12:00 – 15:00 *Ekskursioon Hipodroomil ja töötuba ,Traavispordi tutvustus , Talli ja sepikoja külastamine 12.15 /13.30 / 14.45 ( 3 eur )
12:00 –16:00 Poni või hobusega ratsutamine
12:00-15:00 Droonide näidisvõistused
12:50 - Võistluspäeva ametlik avamine Hobuste Showprogrammiga
13:10 -15:00 Traavivõistlused
15:00 -16:00 Droonide võistlused