Meeleolukas võistluspäev Hipodroomil


Tallinna Hipodroom – hobustele koht, kus töötada; inimestele paik, kus meelt lahutada.

Vaatad kalendrit ja saad aru, et oluline kuupäev läheneb, kuid sa pole veel mõelnud, kuidas seda tähistada? Kui soovid, et see oleks lõbus ja põnev ning kellelgi sõpradest/tuttavatest poleks igav, siis on selleks paigaks Tallinna Hipodroom.

Tallinna Hipodroom- on meie kodumaa ainus tegutsev hipodroom Tallinnas ja kõige vanim ning kõige aktiivsem hipodroom Balti riikides. Aasta jooksul peetakse enam kui 20 traavivõistlust, lisaks erinevad pidustused, ettevõtete kohtumised ja ekskursioonid. Igaüks saab endale koha broneerida ja veeta koos meiega oma unistuste puhkuse ja näha hobuste võiduajamisi!

Kalendriga saab tutvuda siin: Kalender 

Tallinna Hipodroomi tutvustav Video

Kui olete hobuste maailmast kaugel ja teile tundub, et te ei mõista traavispordi keerukusi – ärge heituge, meie töötajad teavad hobustest kõike ja on alati valmis külalistega teadmisi jagama!

Mis teid Tallinna Hipodroomil ootab:

  • Põnev ringkäik territooriumil isikliku saatjaga. Ta vastab kõigile teie küsimustele hobuste-, hipodroomi- ja võistluste kohta ning räägib teile palju huvitavaid fakte, mis on teada kitsale traavispordifännide ringile.

  • Meeleolukad traavivõistlused. Uskuge, hobuste võiduajamine lihtsalt ei saa teid ükskõikseks jätta.

  • Võimalus autasustada kas ühe jooksu või terve võistluspäeva võitjaid

  • Favoriitide valik. Nagu arvata võib, saab meie hipodroomil teha favoriitide seast valiku ja osta pilet. Usalda oma intuitsiooni, vali võitjad ja võida! Meie töötajad õpetavad teile, kuidas traavivõistluste kavast aru saada, nii et saate sõna otseses mõttes päeva jooksul asjatundjateks!

  • Emotsionaalne laeng. Stardieelne närvipinge, teenitud võidu eufooria, uhkus võitja üle, kaotusekibedus, tulised arutelud sõpradega, kes võidab - on raske kirjeldada, kui palju emotsioone võite saada vaid ühe päevaga!

  • Maitsev toit. Värskes õhus viibides tahab nälg näpistada, kuid me oleme ka selleks valmis. Kohapeal on kohvik, kust saab kehakinnitust ja tervitusjooke maitsta.
  • Fotod, kuhu jäädvustuvad kõik teie päeva jooksul kogutud emotsioonid.
  • Paariskaariku sõit kuni 25le inimesele

  • Ettevõtte sümboolika eksponeerimine võistluspäeval Hipodroomil ning reklaamikanalites

Erilahenduste osas oleme avatud läbirääkimisteks. Hind kokkuleppel, kontakt: Valentina Purtova, valentina@hipodroom.ee, +372 55 937 139

Lisainfo: https://puhkahobustega.ee/